x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

FISCHER FIS EM Plus 390 S Kimyasal (Epoksi) Dübel 390ml

Ürün Kodu : FCH-553098
627,12 TL
Marka Fischer
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

Fischer FIS EM Plus 390 S Enjeksiyon Harcı

Filiz ekimi ve çatlaklı beton için güçlü kimyasal dübeldir.

fischer enjeksiyon harcı FIS EM Plus, çatlaklı ve çatlaksız betonda üst taşıma kapasitesi ve C1 ve C2 performans kategorilerindeki sismik uygulamalar için yüksek kaliteli bir epoksi harçtır. Beton katmanlar, uzun raflar ve iç ve dış ağır çelik yapılar için kesme konnektörlerinin sabitlenmesi için uygundur. Enjeksiyon harcı, değişken gömme derinlikleri ve fischer içten dişli dübel RG M I ile onaylanmış sistem bileşenleri fischer dişli rot FIS A ve donatı çubukları ile işlenir. Epoksi harç, büyük bir delik çapı ve yüksek bir gömme derinliği ile monte edilen donatı bağlantıları için idealdir. Karotlu ve su dolgulu delikler için de kullanılabilir.

Fischer FIS EM Plus 390 S Özellikleri

  • Epoksi harç FIS EM Plus'ın optimize edilmiş formülasyonu, çatlaklı ve çatlaksız betonda gelişmiş yük değerleri sağlar.
  • ETA değerlendirmesi 100 yıllık kullanım ömrünü garanti eder. IEA uzman raporu bile 120 yıla kadar çalışma ömrünü doğrular ve bu nedenle FIS EM Plus'ın güvenilirliğinin ve dayanıklılığının önemini vurgular.
  • Harç, 8 ila 40 mm çapındaki donatı bağlantıları için uygundur.
  • Dişli rot FIS A ile, uygulanacak yükler gömme derinliği seçilerek değişken şekilde tasarlanabilir.
  • RG M I içten dişli dübel ile geçici ve sökülebilir sabitleme noktaları mümkündür.
  • Şantiyede pratik kullanım için FIS EM Plus, -5°C'ye kadar düşük sıcaklıklarda işlenebilir.
  • Harç karot ve su dolgulu delikler ile C1, C2 performans kategorilerinin sismik uygulamaları için onaylanmıştır ve bu nedenle aşırı koşullar altında güvenlik sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.