Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

İç Cephe Boyası Çeşitleri 

İç cephe boyası olarak hangi ürünü seçmeliyim diye düşünüyorsanız kategori ürünlerimizi mutlaka incelemelisiniz. İç cephe boyası nasıl seçilir sorunuz için ise sizi telefon hattımızın başında bekliyor olacağız. En iyi iç cephe boyası çeşitlerini Prodekya'da bulacaksınız. 

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

İç Cephe Boyası Renkleri

İç cephe boyası için birçok alternatiften oluşan renk kataloğumuzun bağlantısını vermeden önce, bu konuda en uygun fiyatlı seçenekleri Prodekya'da bulacağınızdan emin olabilirsiniz. İç cephe boyası renk seçiminde, özellikle evinizi aydınlık gösteren, küçük alanları daha büyük hissettiren boya rengi sorusu ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu konuda renk kartelamızı inceledikten sonra bize danışabilirsiniz.

Jotun İç Cephe Boyası

İç cephe boyalarında Jotun markasını fiyat-performans skalasında değerlendirmek gerekir. Farklı kullanıcıların farklı beklentileri olacağını düşünecek olursak çeşitliliğin olması kaçınılmazdır. Genel anlamda jotun iç cephe boyası ürünlerine ait karakteristik özellikler şöyledir;

- Tüm iç cephe boyalarımız su bazlı ve silinebilirdir. Saf akrilik ve silikonlu modelleriyle temizliği oldukça kolaydır.

- Geniş renk kartelası seçenekleri sayesinde tüm yüzeylerde, tüm tasarımlarda rahatlıkla tercih imkanı sunar. Özellikle Güzel Evim serisi sınırsız renk seçeneği sunarak dekorasyon işlerinde vazgeçilmezdir.

- Kullanım miktarına ve amaca yönelik farklı tercihler sunar.

- Her ürün bulunduğu segmentte en iyi boya olacak şekilde üretilmektedir.

Jotun, kullanım amacı ve ihtiyaca göre farklı seçenekler sunmaktadır. Fenomastic Zen serisi antibakteriyel özelliğinin yanı sıra düşük leke tutma ve tam silinebilir özelliklerine sahiptir. Güzel Evim serisi, mükemmel renk deneyimi ve doğal dokusu ile güzel evlerin boyası sloganını sonuna kadar hak etmektedir. Fenomastic Mat ve İpek Mat serisi ise büyük projelerde ustalarımıza kolay uygulama ve sağlıklı çalışma ortamı sunar. Ayrıca ürünlerin mat ve yarı mat seçeneği de bulunmaktadır.

İç ve dış cephe boyaları litre ölçü birimi ile sunulmaktadır. Her nekadar piyasada 3 kg, 10 kg ve 20 kg ambalajlar konuşuluyor olsa da ürünlerin ambalaj boyutları 2,5 LT, 7,5 LT ve 15 LT olacak şekilde satılmaktadır. Jotun, iç cephe boyalarının ambalajını, doğabilecek ihtiyaç miktarlarına göre optimize ederek 2,25 LT, 6,75 LT ve 13,5 LT olarak satışa sunar. 

Jotun İç Cephe Boyası Fiyatları

Jotun İç Cephe Boyası çeşitleri için kategorilerimizden de göreceğiniz üzere geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. En ekonomik ürün ihtiyaca göre seçilecek doğru üründür. Jotun İç Cephe Boya Fiyatları ne kadar diye düşünen kullanıcılarımız kategori ürünlerimizi inceleyebilir.

Silinebilir İç Cephe Boyası Çeşitleri

Piyasada bulabileceğiniz bir çok ürün silinebilir iç cephe boyası kategorisindedir. Ancak Jotun'un özel olarak geliştirdiği JOTUN Fenomastic Zen Leke Tutmayan Antibakteriyel Mat İç Cephe Boyası düşük leke tutma ve silindiğinde iz kalmama özellikleri ile diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Ürün tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.