x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Dış Cephe Boyası Çeşit ve Fiyatları

Dış cephe boyası için yaygın olarak silikonlu ürünler tercih edilir. Dış cephe boyalarının, suyu yüzeyden uzaklaştırarak duvara işlememesini sağlamak en önemli özelliklerindendir. Jotun markalı dış cephe boyası ürünü olan JOTASHIELD mükemmel dış cephe koruması sağlar. JOTASHIELD markası

  • Uzun Ömürlü Renkler
  • Daha Az Bakım
  • Beton Koruması

özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. 

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

JotaShield Serisi

Jotashield serisini astarlar ve son katlar olarak iki ana kategoride inceleyebiliriz. Son katlar kendi arasında düz bitişli boyalar, tekstürlü boyalar ve dekoratif efekt boyası olarak 3 kısma ayrılır. Jotashield ürünleri özel akrilik bağlayıcının düşük kir tutma özelliği sayesinde uzun ömürlü ve dayanıklı bir bitişe sahiptir. Dış cephelerinizde uzun dönemli estetik görünüme sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Dış Cephe Boyası Renkleri

Dış cephe boyası ne renk olmalı sorusu, gerek müteahhitlerin gerekse de mülk sahiplerinin oldukça düşündüğü bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dış cephe boyası seçiminde bölgenin iklimi, coğrafyası gibi kriterler söz konusudur. Dış cephe boyası seçerken bahsettiğimiz koşullara dayanıklı ve kaliteli boyalar tercih etmeliyiz. Çatlama ve kabarcık oluşumuna müsaade etmeyen, nefes alan boyalar kullanmalıyız. Bu sayede dış cephelerimizi uzun yıllar boyunca masraf gerektirmeden koruyabiliriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.