x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

 

 

 

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :

Dış Cephe Boyası Fiyatları ve Çeşitleri

 
Dış cephe boyası ile evlerinizin dış cephelerini yenileyin. Yaşam alanlarınıza taze bir görünüm kazandırmak ve dayanıklılığını artırmak için en kaliteli dış cephe boyaları Prodekya'da! Dış cephe boyalarımız, güneş, rüzgar, yağmur ve kar gibi doğal etkenlere karşı yüksek direnç gösteren formülleriyle uzun süreli kullanım sağlar. Ayrıca, geniş renk seçenekleriyle her zevke ve tarza uygun seçenekler sunuyoruz. Dış cephe boyalarımızla evinizi güzelleştirin, değerini artırın. Hemen sipariş verin, ürünlerimizin kalitesini siz de keşfedin!
 
dış cephe boyası

Dış Cephe Boyası Renkleri

Dış cephe boyası ne renk olmalı sorusu, gerek müteahhitlerin gerekse de mülk sahiplerinin oldukça düşündüğü bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Dış cephe boyası seçiminde bölgenin iklimi, coğrafyası gibi kriterler söz konusudur. Dış cephe boyası seçerken bahsettiğimiz koşullara dayanıklı ve kaliteli boyalar tercih etmeliyiz. Çatlama ve kabarcık oluşumuna müsaade etmeyen, nefes alan boyalar kullanmalıyız. Bu sayede dış cephelerimizi uzun yıllar boyunca masraf gerektirmeden koruyabiliriz.

Silikonlu Dış Cephe Boyası

Silikonlu dış cephe boyaları, evlerinizin dış yüzeylerini yenilerken, uzun ömürlü ve şık bir görünüm kazandırır. Su itici özelliği sayesinde, yağmur, rüzgar ve kar gibi doğal etkenlere karşı yüksek direnç gösterir. Bu sayede, evinizin dış cephesini uzun süre korur ve çatlama, kabarma gibi sorunları da önler. Silikon içeriği ile esneklik sağlayan boyalarımız, dış cephe yüzeylerindeki küçük çatlakları da doldurur. Geniş renk yelpazesiyle her tarza uygun seçenekler sunan silikonlu dış cephe boyalarımız, evinizin değerini artırmak için en iyi seçeneklerden biridir. Hemen sipariş verin, evinizi güzelleştirin!

Grenli Dış Cephe Boyası

Grenli dış cephe boyaları, evinizin dış yüzeylerine hem şıklık hem de dayanıklılık katıyor. Bu boyaların özel formülü, ince grenli yapıları sayesinde evinizin dış cephesine benzersiz bir görünüm kazandırırken, yüksek kaliteli malzemeleri sayesinde de uzun süreli bir kullanım sağlar. Ayrıca, su itici özelliği ile evinizi yağmur, rüzgar ve kar gibi doğal etkenlerden korur. Grenli dış cephe boyalarımız, geniş renk seçenekleri ile her zevke uygun seçenekler sunar. Evinizi değerli kılmak ve taze bir görünüm kazandırmak için en kaliteli grenli dış cephe boyalarımızdan birini seçin. Hemen sipariş verin, evinizi şık bir hale getirin!

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.