x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

HILTI Nuron SC 4WL-22 Akülü (Şarjlı) Daire Testere

21.867,89 TL
Marka Hilti
Kategori Testereler
02.12.2023 - 06.12.2023 tarihine kadar kargoda
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

SC 4WL-22, 57 mm'ye│2-1/4 inçe kadar derinlikte ahşapta hızlı ve düzgün kesimler için şarj başına yüksek çalışma süresi sağlayan akülü daire testeredir.

Nuron SC 4WL-22 Akülü Daire Testere Özellikleri

Yüksek performanslı akülü daire testere, en zorlu kesim işlerinde bile size yüksek kalitede kesimler sunar. Şimdi ürünün özelliklerine daha detaylı bir şekilde bakalım:

Şarj başına maksimum çalışma süresi: Devrim niteliğindeki Nuron aküleri sayesinde, şarj başına maksimum çalışma süresi elde ederek, akü değişimi için ara vermeden daha fazla iş yapabilirsiniz.
Optimize edilmiş aküler ve motor: Malzeme ne olursa olsun, ihtiyacınız olan gücü sunan optimize edilmiş aküler ve motor sayesinde daha tutarlı kesimler yapabilirsiniz.
Ergonomik saplar ve kılavuz uyumluluğu: Daha verimli ve hassas kesimler yapmanıza yardımcı olan ergonomik saplar ve kılavuz uyumluluğu, işlerinizi daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.
Toz bağlantı noktası: Ürünle birlikte verilen toz bağlantı noktası sayesinde, akülü daire testereyi bir Hilti elektrik süpürgesine bağlayarak neredeyse tozsuz bir kesim deneyimi elde edebilirsiniz.
Nuron akü platformu: Daha uzun ömürlü aküler, enerji tasarruflu bıçaklar ve hem bugün hem de gelecekte üretkenliğinizi artırmanızı sağlayacak çeşitli hizmetler ile desteklenen akülü daire testereler ile performanstan ödün vermeyin.

Bu özellikleri bir araya getiren akülü daire testere, size işlerinizde yüksek performans ve verimlilik sağlar. Siz de hemen sipariş vererek, bu ürünün kalitesini keşfedin.

Nuron SC 4WL-22 Akülü Daire Testere Uygulama Alanları

  • Ahşap panolarda ve diğer panolarda 57 mm derinliğe kadar hızlı, düzgün kesim
  • Kalıp tahtaları, OSB, kontrplak, sunta, plastik, çatı kirişleri ve ahşap döşeme kesimi
  • İç mekan uygulamaları – alçı levha panel, çimento levha, MDF ve HDF kesimi
  • Ahşap ve sac malzeme düzeltme ve sabitleme
  • Düz kesimin yanı sıra eğri ve gönye kesim

Ağırlık (Kg)
0
Ürün Özellikleri
Güç Kaynağı
Akülü
Güç
22 V
Testere Tipi
Daire Testere
Disk Çapı
165 mm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.