x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

HILTI Nuron SF 6H-22 Akülü (Şarjlı) Delme ve Vidalama Makinesi

Ürün Kodu : HLT-SF6H22
19.192,96 TL
26.09.2023 - 30.09.2023 tarihine kadar kargoda
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

SF 6H-22, hem ahşap, hem metal hem de duvar gibi yüzeylerde güvenle kullanabileceğiniz, Aktif Tork Kontrolü özellikli, ergonomik tasarıma sahip, güç sınıfı akülü delme/vidalama makinesiyle tanışın! İşlerinizi hızlandırmak ve verimliliği artırmak için mükemmel bir seçenek olan bu ürün, zorlu koşullarda bile mükemmel dayanıklılık sağlayan tamamen metal mandren, fırçasız motor, kauçuk tamponlar ve optimize edilmiş soğutma sistemi gibi özelliklerle donatılmıştır. İşlerinizde hassas kontrol ve güvenliği sağlayan Aktif Tork Kontrolü özelliğiyle de dikkat çekiyor. Hem profesyoneller hem de amatör kullanıcılar için ideal bir seçenek olan bu akülü delme/vidalama makinesi, size işlerinizde zaman kazandıracak ve verimliliği artıracak.

Nuron SF 6H-22 Akülü Delme ve Vidalama Makinesi Özellikleri

Duvarda veya herhangi bir yüzeyde yaptığınız çalışmaların hepsinde, zamandan tasarruf etmek ve işlerinizi hızlandırmak için yüksek hızlı ve yüksek torklu akülü delme/vidalama makinesimiz tam size göre! Nuron aküler ve fırçasız motor sayesinde tutarlı yüksek hızlarda her şarj başına daha fazla delme ve vidalama yapmanıza olanak tanıyoruz.

Dayanıklı tasarımımız, tamamen metal mandren, fırçasız motor, kauçuk tamponlar ve optimize edilmiş soğutma sistemi gibi özelliklerimiz sayesinde, zorlu şantiye koşullarındaki yoğun kullanım altında bile maksimum dayanıklılık sağlıyor. Ayrıca, Aktif Tork Kontrolü (ATC) özelliği, delme ucunun sıkışması halinde makine gövdesinin kontrolsüz olarak dönmesini engelleyerek işlerinizde hassas kontrol ve güvenlik sağlıyor. LED çalışma ışığı da, çalışma alanınızı net bir şekilde görmenizi sağlıyor.

Siz de performanstan ödün vermeden işlerinizi kolaylaştırmak için Nuron akü platformumuzdaki daha uzun ömürlü aküler, enerji tasarruflu delme uçları ve çeşitli hizmetlerimizle desteklenen akülü makinelerimizi deneyin. Güçlü ve dayanıklı bir akülü delme/vidalama makinesi olan Nuron SF 6H-22 ile işlerinizi hızlandırın.

Nuron SF 6H-22 Akülü Delme ve Vidalama Makinesi Uygulamalar

  • Tuğla, duvar ve gaz betonda darbeli delme (maks. çap 14 mm)
  • Pançlarla kanal ve düz delik açma (maksimum çap 125 mm)
  • Yılan uçları ve yaprak uçlar ile ahşap delme (maksimum çap: 32 mm)
  • Matkap uçlu vidalarla metalde hızlı vidalama (maks. çap 6,3 mm)
  • Metalde yüksek torkla hızlı delme (maksimum çap 13 mm)

Ağırlık (Kg)
0
Ürün Özellikleri
Güç Kaynağı
Akülü
Çalışma Modu
Delme - Vidalama
Mandren Tipi
Anahtarsız Mandren
Güç
22 V
Devir Sayısı (devir/dk)
2000
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.