x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

HILTI Nuron SID 6-22 Akülü (Şarjlı) Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi

18.07.2024 - 22.07.2024 tarihine kadar kargoda
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

SID 6-22, yüksek hacimli tespit işlerinde zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacak yüksek hızlı fırçasız motora sahip, hassas kontrol olanağı sunan güç sınıfı akülü darbeli delme/vidalama makinesidir.

Nuron SID 6-22 Akülü Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi Özellikleri

3600 devir/dakika hızında çalışan fırçasız motoru ve hızlı tetik yanıt süresi sayesinde, ödün vermeyen hızı ile zaman tasarrufu sağlar. Ayrıca, akıllı ve verimli Nuron 22V aküleri ile fırçasız motorla birlikte kullanıldığında en uzun şarj başına çalışma süresini sunar.

Ekstra kompakt boyutu, önden arkaya sadece 137 mm boyutunda olan bu ürün, dar alanlarda güce ihtiyaç duyduğunuz durumlar için idealdir. Mandrenin etrafında yer alan LED ışık halkası, çalışma alanınızı yansıma olmaksızın daha net bir şekilde görmenizi sağlar.

Ergonomik sapı ise uzun kullanım süreleri boyunca veya baş hizası yukarısında yapılan işler sırasında daha konforlu kontrol olanağı sağlar. Bu makine, işlerinizi daha hızlı ve verimli bir şekilde halledebileceğiniz güçlü bir araçtır.

Siz de SID 6-22 akülü darbeli delme/vidalama makinesini edinerek işlerinizi kolaylaştırabilir ve daha rahat ve konforlu bir şekilde çalışabilirsiniz.

Nuron SID 6-22 Akülü Darbeli Delme ve Vidalama Makinesi Uygulama Alanları

  • Kısa tespit süresinin önem arz ettiği tespit işleri – metal döşeme, saplamalarla iskelet oluşturma, HVAC, kalıp uygulamaları, prefabrik ve pencere montajı
  • Matkap uçlu vidalar – metali delerek diş açma için optimize edilmiştir
  • Ahşap vidaları – ahşap malzemeleri birleştirmek için yüksek hızlı, akülü darbeli delme/vidalama makinesi
  • Beton tespit elemanları – betona HUS gibi vida dübelleri çakma işleri için ideal yüksek performans ve daha uzun çalışma süresi (maksimum çap 6 mm)
  • Duvar vidaları – HRD gibi duvar vidaları için torkun düşürülmesini sağlayan üç adet dişli

Ağırlık (Kg)
0
Ürün Özellikleri
Çalışma Modu
Delme - Vidalama
Güç Kaynağı
Akülü
Mandren Tipi
1/4" Altıgen
Güç
22 V
Devir Sayısı (devir/dk)
3600
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.