x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

HILTI Nuron SIW 6-22 Akülü (Şarjlı) Darbeli Somun Sıkma Makinesi

Ürün Kodu : HLT-SIW622
26.09.2023 - 30.09.2023 tarihine kadar kargoda
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

SIW 6-22, çok çeşitli beton ankrajı ve çeliğe veya ahşaba vida uygulama işleri için 1/2" sürtünmeli (hog) halka tespit yuvalı güç sınıfı akülü darbeli somun sıkma makinesidir.

Nuron SIW 6-22 Darbeli Somun Sıkma Makinesi Özellikleri

Sizlere en yüksek performansı sunmak için tasarladığımız akülü darbeli somun sıkma makinesi, işlerinizi kolaylaştıracak etkileyici özellikleriyle dikkat çekiyor.

Fırçasız motoru sayesinde, daha uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu darbeli somun sıkma makinesi, ayrıca şarj başına daha fazla iş yapmanızı da sağlıyor. Otomatik hassas tork özelliği ise, uyumlu dübelleri onaylı değerlerle takmanız gerektiğinde zamandan tasarruf etmek için isteğe bağlı SI-AT-22 Uyarlamalı Tork Modülünü eklemenize olanak tanıyor.

Üç hız ayarı ve gelişmiş LED ışığı gibi özellikleri sayesinde daha fazla kontrol sağlayarak, hızlı ve kolay dübel yakma işlemleri yapabilirsiniz. Nuron akü platformu ile desteklenen bu makine, daha uzun ömürlü aküler ve zaman tasarrufu sağlayan aksesuarlar gibi birçok özellikle birlikte geliyor.

Nuron SIW 6-22 Darbeli Somun Sıkma Makinesi Uygulama Alanları

  • Betona HUS dübel çakma – örneğin taban plakaları, kalıp destekleri, tırabzanlar ve geçici teçhizatlar için (8-14 mm çapında)
  • Çeliğe vida uygulama – örneğin birincil ve ikincil çelik yapılar, tırabzanlar, raflar ve makineler için (M10-M20 çap)
  • Ahşaba trifon vida uygulama – örneğin birincil ve ikincil ahşap yapılar, ahşap çatılar veya geçici yapılar için (8-16 mm çap)
  • Betona HUS dübel çakma – örneğin taban plakaları, kalıp destekleri, tırabzanlar ve geçici teçhizatlar için (3/8 inç ila 5/8 inç çapında)
  • Çeliğe metal cıvatalama – örneğin çelik yapılar, tırabzanlar, raflar ve makineler için (7/16 inç ila 3/4 inç çap)

Ağırlık (Kg)
0
Ürün Özellikleri
Güç Kaynağı
Akülü
Çalışma Modu
Darbeli Somun Sıkma
Güç
22 V
Maksimum Tork
450 Nm
Darbe Sayısı (darbe/dk)
3500
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.