x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

HILTI Nuron SIW 8-22 Akülü (Şarjlı) Darbeli Somun Sıkma Makinesi

Ürün Kodu : HLT-SIW822
03.10.2023 - 07.10.2023 tarihine kadar kargoda
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

Nuron SIW 8-22, yapısal cıvatalama ve dübel çakma işleri için 1/2" sürtünmeli halka tespit yuvasına sahip üstün sınıf, yüksek torklu akülü darbeli somun sıkma makinesidir

Nuron SIW 8-22 Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi Özellikleri

Ödün vermeyen kablosuz güç – Hilti'nin şimdiye kadarki en yüksek torklu akülü darbeli somun sıkma makinesi, üstelik artık yapısal uygulamalarda M24'e kadar vidalama yapabiliyor.
Dayanıklı tasarım – fırçasız motor ve sürtünmeli (hog) halka tespit yuvası, akülü darbeli anahtarlarımızın kullanım ömrünü uzatmaktadır.
Daha fazla kontrol ile daha hızlı dübel çakma olanağı – iki hız ayarı ve gelişmiş LED ışık, HUS beton dübellerini daha hızlı çakmanızı ve daha küçük cıvatalarla çalışırken daha iyi kontrole sahip olmanızı sağlar.
Olağanüstü ergonomi – SIW 9-A22'ye kıyasla daha ince, 45 mm daha kısa ve 0,5 kg daha hafif olan bu ürün, tüm gün boyunca cıvatalama ve dübel çakma işlerinizi kolaylaştırır.
Nuron akü platformu – daha uzun ömürlü aküler, zaman tasarrufu sağlayan aksesuarlar ve hem bugün hem de gelecekte üretkenliğinizi korumanızı sağlayacak çok çeşitli hizmetler ile desteklenen akülü darbeli somun sıkma makineleri ile performanstan ödün vermeyin.

Nuron SIW 8-22 Akülü Darbeli Somun Sıkma Makinesi Uygulama Alanları

  • Çeliğe vida uygulama – örneğin birincil ve ikincil çelik yapılar, tırabzanlar, raflar ve makineler için (M12-M24 çap)
  • Betona HUS dübel çakma – örneğin taban plakaları, kalıp destekleri, tırabzanlar ve geçici teçhizatlar için (10-14 mm çapında)
  • Ahşaba trifon vida uygulama – örneğin birincil ve ikincil ahşap yapılar, ahşap çatılar veya geçici yapılar için (12-20 mm çap)
  • Çeliğe vida uygulama – yapısal çelik bağlantılar, boru flanşları, ekipmanlar, A325 cıvatalar (1/2 inç ila 15/16 inç çap)
  • Betona HUS dübel çakma – örneğin taban plakaları, kalıp destekleri, tırabzanlar ve geçici teçhizatlar için (3/8 inç ila 3/4 inç çapında)
Ağırlık (Kg)
0
Ürün Özellikleri
Güç Kaynağı
Akülü
Çalışma Modu
Darbeli Somun Sıkma
Güç
22 V
Maksimum Tork
1000 Nm
Darbe Sayısı (darbe/dk)
2950
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.