x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

HILTI Nuron TE 2-22 Akülü (Şarjlı) Darbeli Delici

16.621,34 TL
Marka Hilti
Kategori Matkaplar
10.06.2024 - 14.06.2024 tarihine kadar kargoda
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)

TE 2-22, baş hizası yukarısında delik delerken yüksek manevra kabiliyeti için tabanca saplı kompakt ve hafif SDS Plus akülü darbeli delicidir.

TE 2-22 Nuron Akülü Darbeli Delici Özellikleri

  • Rakipsiz kavrama konforu ve çeviklik – TE 2-22, en hafif ve en ince akülü darbeli delicimizdir. Gelişmiş sıralı tabanca sap, dar yerlerde kas gerilmesi yaşamadan çalışmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Neredeyse tozsuz delme – bir Hilti DRS-D veya DRS-S toz toplama aparatı veya tozsuz delim ucu ve uyumlu Hilti elektrik süpürgesiyle birlikte kullanıldığında
  • Yüksekte daha güvenli çalışma – Ürünle birlikte verilen kemer kancasını ve isteğe bağlı makine bağını kullanarak, makine düşme korumasından ödün vermeden ellerinizi boşa çıkarın.
  • Gelişmiş delme hassasiyeti – LED ışık, çalışma alanınızı daha net görmenizi sağlarken, gelişmiş sap daha konforlu kontrol sağlar.
  • Nuron akü platformu – daha uzun ömürlü aküler, güç tasarruflu delme uçları ve hem bugün hem de gelecekte üretkenliğinizi korumanızı sağlayacak çok çeşitli hizmetler ile desteklenen akülü makineler ile performanstan ödün vermeyin.

TE 2-22 Nuron Akülü Darbeli Delici Uygulama Alanları

Betonda ve tuğlada zorlu delme işlemleri, özellikle baş hizasının üstünde veya dar alanlarda başarıyla gerçekleştirilir.

İç mekan tasarımında mükemmeliyet - alçıpan duvar ve asma tavan montajında hassasiyet Metal imalatta özgün uygulamalar - betona bağlı tırabzanlar, merdivenler, güneşlikler ve güvenlik bariyerleri gibi metal donanımlarda kullınabilir.

Elektrik ve telekomünikasyon sektöründe profesyonellik - kablo, anahtar, priz kutusu ve aydınlatma montajında hız ve titizlik sağlar.

Akülü makine kullanmanın sunduğu rahatlık ve konforla, her türlü küçük delme işinde süreyi en aza indirerek daha verimli sonuçlar elde edin.

TE 2-22 Nuron Akülü Darbeli Delici Kullanım Klavuzu

pdf.png (607 b) Hilti Nuron TE 2-22 Kullanım Klavuzu

pdf.png (607 b) Hilti Nuron TE 2-22 Güvenlik Bilgi Formu

Ağırlık (Kg)
0
Ürün Özellikleri
Çalışma Modu
Delici
Güç Kaynağı
Akülü
Mandren Tipi
SDS Plus
Güç
22 V
Darbe Gücü (J)
1,5 J
İlgili Ürünler
Seçilenleri Karşılaştır
Karşılaştır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.