Weber

WEBER weberdry SS-7 Easy

Weber
Fiyat
:
436,10 TL
Adet:

-

+

Planlanan Teslimat
:
08.10.2022 - 12.10.2022
Teklif Al.png (11 KB)
Ücretsiz Kargo.png (33 KB)
Yerli Üretim.jpg (39 KB)
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Weber Dry Ss 7 Easy Set Çimento Esaslı Yarı Elastik Su Yalıtım Harcı 26 kg 

  Weberdry SS 7, tüm yapılarda su yalıtım malzemesi olarak işlev görür. Özellikle de  balkon, banyo, tuvalet ve mutfak gibi ıslak mekanlarda, seramik altı su yalıtım malzemesi olarak kullanılır. Karışım için sadece kendi sıvısı kullanılmalı, kesinlikle su ilave edilmemelidir.

  WeberDry SS-7 Ürün Bilgileri

  Uygulama aletleri: El mikseri, fırça, mala
  Ortam sıcaklığı: +5°C ile +30°C arası
  Uygulanabilecek kat adeti: 2-3 kat
  Tüketim: 3,5 - 4,0 kg/m2
  Harcın kullanılabilme süresi: Max. 2 saat
  Katlar arasında bekleme süresi: Ort. 6 saat
  Üzerine seramik uygulaması için beklenilmesi gereken süre: 1-2 gün
  Mekanik mukavemet kazanma süresi: 3 gün
  Su geçirimsiz hale gelme süresi: 7 gün
  Tam kuruma süresi: Min. 48 saat

  WeberDry SS-7 Avantajları

  • Geliştirilmiş, kolay ve rahat uygulama özellikleri
  • Seramik uygulamasına hızlı geçiş imkanı
  • Banyo, mutfak ve balkonlarda güvenli kullanım

  WeberDry SS-7 Uyarılar ve Önerileri

  Karışım için sadece kendi sıvısı kullanılmalı, kesinlikle su ilave edilmemelidir. Kesinlikle yabancı malzemeler ilave edilmemelidir. Uygulama yüzeylerindeki dilatasyon derzleri weber. dry SS-7 easy ile kapatılmamalı, bu noktalarda yalıtımın devamlılığı weber superflex dilatasyon yalıtım bantları ile sağlanmalıdır. Islak hacim uygulamalarında hareketli noktalar ile dikey ve yatay köşeler weber köşe yalıtım bantları ile desteklenmelidir. weber.dry SS-7 easy uygulanmış yüzeyler 3 gün süreyle direkt güneş ışığı, hava akımları ve dondan korunmalıdır. Gerekirse yüzey ıslatılıp nemli tutulmalıdır. Mekanik darbelere maruz kalabilecek yüzeylerde w e b e r.dry SS-7 easy üzerine seramik gibi koruyucu bir kat uygulaması yapılmalıdır. weber.dry SS-7 easy uygulaması üzerinden 3 gün geçmeden seramik vb. kaplama uygulamasına geçilmemelidir. Uygulama sonrasında kullanılan tüm aletler kurumadan su ile yıkanmalıdır.

  Weber Dry ss7 nasıl kullanılır?

  Her bir kat için, 6 kg’lık sıvı bileşene 20 kg’lık toz bileşen yavaş yavaş ilave edilerek düşük devirli bir mikser yardımı ile homojen bir kıvama gelinceye kadar yaklaşık 2-3 dakika karıştırılmalıdır.  Karışım 2 dakika dinlendirildikten sonra uygulama öncesinde tekrar karıştırılmalıdır. weber.dry SS-7 easy, fırça veya mala yardımıyla tüm yüzeye en az 2 kat olarak uygulanmalıdır. Her bir katın uygulaması bir öncekine dik doğrultuda yapılmalıdır.  Katlar arasında en az 6 saat beklenmelidir.

  Uygulama Yüzeyleri

  İç mekan zeminlerde; çimento bazlı sıvalar ve şaplar ile Brüt betonda kullanılır. Diğer tüm uygulama yüzeyleri için bize danışınız.

  Uygulama Sınırı

  Ahşap, sunta, kontrplak ve metal yüzeylerde uygulanmaz. Negatif su basıncına karşı uygulanmaz. İçme suyu depoları ve teraslarda uygulanmaz. Direkt güneş ışığına maruz kalabilecek yerlerde çıplak bırakılmamalıdır.

  Yüzey Hazırlığı

  Yüzey temiz, nemli, düzgün ve sağlam olmalıdır. Yüzeydeki önemli bozukluk ve delikler, weber.dry SS-7 easy uygulamasından en az 24 saat önce w e b e r.rep tamir harçları; hızlı uygulama veya sülfat dayanımı istenen durumlarda ise weber.rep HKS ile onarılmalıdır. Sızdırmazlığın devamlılığını sağlamak amacıyla, dikey ve yatay köşeler weber.rep tamir harçlarıyla; hızlı uygulama veya sülfat dayanımı istenen durumlarda ise weber.rep HKS ile pahlanmalıdır. Brüt beton, çimento esaslı sıva gibi çok gözenekli yüzeyler temiz su ile ıslatılmalı ve yüzey nemli kalacak şekilde su tabakası yok olana kadar beklenmelidir.

  Weber Dry ss7 Dökümanlar

  Weber Dry Ss 7 Easy Teknik Bilgi Föyühttps://dokuman.yapiekspres.com/marka/weber/ss-7-teknik-bilgi-foyu.pdf

  Weber Dry Ss 7 Easy Güvenlik Bilgi Föyü A Komponenti: https://dokuman.yapiekspres.com/marka/weber/ss-7-guvenlik--bilgi-foyu-a-komponenti.pdf

  Weber Dry Ss 7 Easy Güvenlik Bilgi Föyü B Komponenti: https://dokuman.yapiekspres.com/marka/weber/ss-7-guvenlik-bilgi-foyu-b-komponenti.pdf 

  Ağırlık(Kg)
  :
  26
  Ürün Özellikleri
  Bağlayıcı Türü
  :
  Çimento Esaslı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.