x
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Jotun Boya Fiyatları

Jotun Boya ürünlerini tercih etmekte çok haklısınız. Kolay temizlenir, leke tutmaz ve eşşiz mat görünümüyle hem sizin hem de misafirlerinizin aklından çıkmayacak yaşam alanları oluşturacaksınız. Projeleriniz ve çoklu alımlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm :
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Jotun boya çeşitlerini, tüm modellerini ve fiyatlarını websitemizde inceleyebilirsiniz. Profesyonel Yapı marketiniz olan Prodekya'ya özel indirimlerden faydalanma şansını kaçırmayın. Jotun'la yeni bir hikayenin başlangıcındasınız. Bu hikayeyi, Jotun ile tamamlamaya ne dersiniz? İşte tüm avantajları ile Jotun Boya burada !

Jotun İç Cephe Boyası ve Jotun Dış Cephe Boyası kategorilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Jotun Fenomastic

Mükemmel bir dokuda ve çok kolay uygulanabilir bir iç cephe boyası ister miydiniz? İşte Jotun Fenomastic serisi tam da bu özelliklerde ustalarımızın görüşleriyle üretildi. Pürüzsüz bitişiyle gönüllerinizi fethedecek. En önemli özellikleri:

  • Sıçramaz
  • Kolay uygulanır
  • Kokusuz.
  • Mükemmel Doku

olarak söylenebilir. Jotun Fenomastic İpek Mat, Jotun Fenomastic Mat,, Jotun Fenomastic Güzel Evim Saf İpek, Jotun Fenomastic Güzel Evim Mineral ürünlerimizi de özellikle incelemelisiniz. Fenomastic Boya ne demek? sorusunun cevabına erişeceksiniz.

Fenomastic Güzel Evim

Fenomastic Güzel Evim Zengin mat doğal dokusu sayesinde pürüzsüz görüntüyü sağlayacaktır. Su bazlı ve kokusuz oluşu en önemli özelliklerindendir.

Jotun Renk Kartelası

Jotun'un 2022 yılı için hazırlamış olduğu, BİR ARADA koleksiyonu oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Yeni renk kombinasyonları sayesinde, sınırsız renk seçeneğine sahip olacaksınız. Jotun renk kartelasına https://www.jotun.com/tr-tr/decorative/interior/colours/colourcards/jotun-colour-collection-2022 bağlantısından ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.