x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 24 ürün bulunmaktadır.

Jotun Boya Fiyatları

Jotun Boya ürünlerini tercih etmekte çok haklısınız. Kolay temizlenir, leke tutmaz ve eşşiz mat görünümüyle hem sizin hem de misafirlerinizin aklından çıkmayacak yaşam alanları oluşturacaksınız. Projeleriniz ve çoklu alımlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Jotun boya çeşitlerini, tüm modellerini ve fiyatlarını websitemizde inceleyebilirsiniz. Profesyonel Yapı marketiniz olan Prodekya'ya özel indirimlerden faydalanma şansını kaçırmayın. Jotun'la yeni bir hikayenin başlangıcındasınız. Bu hikayeyi, Jotun ile tamamlamaya ne dersiniz? İşte tüm avantajları ile Jotun Boya burada!

Jotun iç cephe boyası ve Jotun dış cephe boyası kategorilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Jotun İç Cephe Boyası

İç cephe boyalarında Jotun markasını fiyat-performans skalasında değerlendirmek gerekir. Farklı kullanıcıların farklı beklentileri olacağınıdüşünecek olursak çeşitliliğin olması kaçınılmazdır. Genel anlamda jotun iç cephe boyası ünlerine ait karakteristik özellikler şöyledir:

Jotun, kullanım amacı ve ihtiyaca göre farklı seçenekler sunmaktadır. Fenomastic Zen serisi antibakteriyelözelliğinin yanı sıra düşük leke tutma ve tam silinebilir özelliklerine sahiptir. Güzel Evim serisi, mükemmel renk deneyimi ve doğal dokusu ile güzel evlerin boyası sloganını sonuna kadar hak etmektedir. Fenomastic Mat ve İpek Mat serisi ise büyük projelerde ustalarımıza kolay uygulama ve sağlıklı çalışma ortamı sunar. Ayrıca ürünlerin mat ve yarı mat seçeneği de bulunmaktadır.

İç ve dış cephe boyaları litre birimi ile sunulmaktadır. Her ne kadar piyasada 3 kg, 10 kg ve 20 kg ambalajlar konuşuluyor olsa da ürünlerin ambalaj boyutları 2,5 LT, 7,5 LT ve 15 LT olacak şekilde satılmaktadır. Jotun, iç cephe boyalarının ambalajını, doğabilecek ihtiyaç miktarlarına göre optimize ederek 2,25 LT, 6,75 LT ve 13,5 LT olarak satışa sunar.

Jotun Renk Kartelası

jotun en güzel renklerimiz

jotun dış cephe kartelası

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.