x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

JOTUN Demidekk Infinity Details Su Bazlı Kapı Pencere Mobilya ve Ahşap Boyası

Ürün Kodu : T254
375,00 TL
Renk :
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)
5.jpg (1.77 MB)
6.jpg (1.78 MB)İç ve dış cephe uygulamalarına uygun, opak (örtücü) ahşap koruma ürünüdür. Su bazlıdır. AMA (Alkid Modifiye Akrilik) Teknoloji ile üretilmiştir.

DEMIDEKK Infinity Details, benzersiz düşük kir tutma özelliği sayesinde kendini temizler.

Ahşap yüzeyleriniz uzun yıllar yeni boyanmış gibi görünmesini sağlar.

Hızlı kuruma özelliği ile birlikte yalnızca 1 saat içerisinde yağmura dayanıklı hale gelir.

Üstün UV dayanımı ve benzersiz düşük kir tutma özelliği sayesinde boyadığınız alanlar uzun yıllar boyunca yeni boyanmış gibi görünür.

Jotun Demidekk Renk Kartelası

jotun demidekk renk koleksiyonu

RENK SEÇİM REHBERİ

Öncelikle, bilgisayar, tablet veya akıllı telefon ekranlarında görüntülenen renklerin ekran ayarlarına göre farklılık gösterebileceğini unutmayın.

Ürün sayfasında yer alan "RENK" menüsünden katalog renklerimizden herhangi birini seçebileceğiniz gibi, menüde yer almayan renkleri de Jotun Renk Kodu veya RAL kodu ile sipariş verebilirsiniz.
Renk menüsünde yer almayan renkler hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

Renk seçimi yaparken, App Store veya Google Play üzerinden indirebileceğiniz Jotun ColourDesign uygulaması ile tüm renk koleksiyonlarına ulaşabilir ve evinizin fotoğraflarını çekerek farklı renk alternatifleri ile denemeler yapabilirsiniz.


UYGULAMA VE SARFİYAT

Lütfen uygulama öncesinde kullanım talimatlarını okuyunuz.

Özellikle pencere, kapı, panjur, bahçe mobilyası, garaj kapısı, çit vs. gibi doğrama ahşaplar için uygundur. Yeni, opak boyalı yada yarı şeffaf ahşap koyucu yüzeylere ayrıca emprenyelenmiş ahşaplara uygulanır.

Üründen tam performans alınabilmesi için, yeni veya macunlanmış ahşap yüzeylerde, boya uygulamasından önce 1 kat Visir Astar uygulanması önerilir.

Ürünün 2 veya 3 kat olarak uygulanması gerekmektedir. 1 litre Demidekk Infinity Details boya ile tek katta ortalama 8 m² alan boyanabilir.
Sarfiyat, uygulanan film kalınlığına, tekstür tipine, yüzey gözenekliliğine, yüzey bozukluklarına, sıcaklığa ve uygulama sırasındaki boya kaybına göre değişiklik gösterebilir.
Ürün Özellikleri
Görünüm
Parlak
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.