x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

JOTUN Fenomastic Güzel Evim Mineral Dokulu İç Cephe Boyası

Ürün Kodu : T144
1.283,22 TL
Marka Jotun
Renk :
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)
5.jpg (1.77 MB)
6.jpg (1.78 MB)

Jotun Fenomastic Güzel Evim Mineral, basit fırça darbeleriyle uygulanır; doğal, mat ve yumuşak bir görünüm sunar. Brüt beton görünümü sağlayan gri tonlarının yanı sıra farklı renk alternatifleriyle duvarlarda benzersiz renk oyunları yaratır. Fenomastic Güzel Evim Mineral’in benzersiz renk oyunu ile doğadan ilham alan mekanlar yaratmak çok kolay! Basit fırça darbeleriyle duvarlarınızda hayat bulan doğal görünümle tam istediğiniz gibi bir ortama sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki atmosferi zihninizde canlandırmanız.

Jotun Fenomastic Güzel Evim Mineral Renk Kartelası

jotun en güzel renklerimiz kartelası

2021 Renk Koleksiyonu Yeniden Keşif2022 Renk Koleksiyonu Bir Arada2023 Renk Koleksiyonu Hikayeler
jotun 2021 renk kartelasıjotun 2022 renk kartelasıjotun 2023 renk kartelası

Ürün sayfasında yer alan "RENK" menüsünden katalog ve koleksiyon renklerimizden herhangi birini seçebileceğiniz gibi, menüde yer almayan renkleri de Jotun renk kodu, NCS kodu veya RAL kodu ile sipariş verebilirsiniz.

Renk menüsünde yer almayan renkler hakkında bilgi almak için İLETİŞİM FORMU'nu doldurunuz.

Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon ekranlarında görüntülenen renkler, ekran ayarlarına ve işletim sistemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Prodekya sitede görüntülenen renklerin doğruluğunu garanti etmez.

jotun-guzel-evim-duvar.jpg (172 KB)

Jotun Fenomastic Güzel Evim Mineral Özellikleri

  • Doğal dokulu ham ve mat görünüm
  • Benzersiz renk oyunu
  • Kolay uygulanabilir

Uygulama ve Sarfiyat

Lütfen uygulama öncesinde kullanım talimatlarını okuyunuz.

Çimento esaslı sıva, brüt beton, macunlanmış yüzeyler, saten alçı, alçı levha ve eski boyalı (su bazlı) yüzeyler üzerine uygulanabilir.

Üründen tam performans alınabilmesi için boya uygulamasından önce 1 kat Jotun Fenomastic Primer Astar uygulanması önerilir.

Ürünün 2 kat olarak uygulanması gerekmektedir. 1 litre Fenomastic Güzel Evim Mineral boya ile çift katta ortalama 4 m² alan boyanabilir.
Sarfiyat, uygulanan film kalınlığına, tekstür tipine, yüzey gözenekliliğine, yüzey bozukluklarına, sıcaklığa ve uygulama sırasındaki boya kaybına göre değişiklik gösterebilir.

Teknik Bilgi Föyü için tıklayınız

Güvenlik Bilgi Föyü için tıklayınız

Ürün Özellikleri
Görünüm
Dokulu Mat
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.