x
Üyelik İşlemleri
Şifremi Unuttum
Sepetim

JOTUN Fenomastic Macun (İç Cephe)

Ürün Kodu : T150
171,96 TL
Marka Jotun
Ambalaj :
1000-tl-kargo-ucretsiz.png (8 KB)
6.jpg (1.78 MB)

Fenomastic Macun, astar uygulaması gerektirmeyen, dolgu özelliği ile mükemmel bitiş sunan, kolay uygulanan, su bazlı akrilik iç cephe macunudur.

Fenomastic Macun, astar uygulaması gerektirmeyen, dolgu özelliği ile mükemmel bitiş sunan, kolay uygullanan, su bazlı akrilik iç cephe macunudur. Zaman ve maliyet avantajı sunarak boya uygulamasının hızlı tamamlanmasını ve pürüzsüz güzel bir doku oluşmasını sağlar.

Fenomastic Macun, astar uygulaması gerektirmeyen, dolgu özelliği ile mükemmel bitiş sunan, kolay uygulanan, su bazlı akrilik iç cephe macunudur. Astar uygulaması gerektirmemesi sayesinde zaman ve maliyet avantajı sunar. Boya uygulaması için pürüzsüz ve güzel bir yüzey oluşturur.
  • Astar ve macun bir arada: Fenomastic Macun “2si1 arada” özelliğine sahiptir; hem macun hem de astar görevi görür. Astar uygulaması gerektirmez.
  • Zaman tasarrufu: Fenomastic Macun, tüm özellikleri ile hem zaman hem de malzeme ve işçilik maliyetlerinden tasarruf sağlar. Uygulamanın daha kısa sürede tamamlanmasını sağlar.
  • Mükemmel bitiş: Dolgu özelliği ile pürüzsüz bir yüzey oluşturur, böylece macun üzerine son kat boya uygulandığında mükemmel bir bitiş elde edilir.
  • Kolay uygulama: Kolay uygulanır, ustayı yormaz ve yüzeye iyi yayılır.
UYGULAMA VE SARFİYAT

Lütfen uygulama öncesinde kullanım talimatlarını okuyunuz.

Her türlü sıva, alçı sıva, brüt beton, alçı levha gibi yüzeylerde kullanıma uygundur.

Ürünün 2 kat olarak uygulanması gerekmektedir. 1 kg Fenomastic Macun ile çift katta ortalama 1 m² alan tamamlanabilir.

Teknik Bilgi Föyü için tıklayınız

Güvenlik Bilgi Föyü için tıklayınızAğırlık (Kg)
4.5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.