Knauf Ürünleri ve Fiyatları

Knauf 1989 yılından bu yana, Türkiye'nin ilk kartonlu alçı plaka fabrikası olan Ankara Fabrika'da alçıpan üretimine başlamış bir şirkettir. Ülke genelindeki geniş bayi ağı ile her şehirden rahatlıkla temin edilebilir ürün seçeneklerine sahiptir. Knauf, tescilli markası olan Alçıpan® ile alçı plaka üretimi yapmaktadır. Yapı Ekspres olarak stoklarımızda bulunan tüm Knauf ürünlerini uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Sırala
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.

Knauf Teknik

Knauf Teknik, Knauf ürünleri için hazırlanmış olan dökümanların yüklendiği bir sistemdir. htiyacınız olan tüm teknik föyler, şartnameler, kalite belgeleri, uygulama föyleri ve çizim dosyalarına (CAD / BIM) ulaşmak için Yapı Ekspres'te ilgili ürünlerin açıklama bölümlerinden erişmeniz mümkündür.

E Knauf

E Knauf, Knauf bayileri için oluşturulmuş özel bir alandır. Bu alana sadece bayi yetkilileri giriş yaparak, Knauf ürünleriyle ilgili tüm güncellemeleri takip edebilmektedirler.

Knauf Fiyat Listesi

Knauf ürünlerine ait fiyat listesi websitemizdeki ürünlerde güncel olarak yer almaktadır. Knauf ürünlerini uygun fiyat ve hızlı teslimat avantajlarıyla satın alabilirsiniz. 

Knauf Bayileri

Gerber Yapı olarak Knauf Bayi bilgilerimize https://www.knauf.com.tr/tr/bize-ulasin/bayilerimiz/#lex-1513472__34 bağlantısından erişim sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.